back to top

Džomba i Šprem postali hit na internetu, pogledajte reakciju kod Horvatova sedmerca

1828

Hrvatska rukometna reprezentacija izgubila je sinoć od Norveške (25:28) nakon produžetaka i ostala bez finala Svjetskog prvenstva u Francuskoj.

Utakmica je bila izuzetno dramatično, a završnici su mogli gledati samo oni koji nemaju srčanih problema, prenosi Vecernji.hr

Među onima koji su gubili živce bili su i voditelji emisije RTL-a: Nino Štambuk te stručni komentatori Mirza Džomba i Goran Šprem.

Sponzorirani članak

Novi akcijski letak u Ax-solingu i na KupiAlat.ba

Novi akcijski letak u AX-Solingu i na KUPIALAT.BA. AX Home&Pro 04/06 - sve za dom i profesionalce!!! Od 5.6.do 26.6. ne propustite ponudu koja spaja najpovoljnije cijene i vrhunsku kvalitetu!... Pročitaj više

Snimljena je njihova reakcija od dosuđivanja sedmerca na isteku vremena pa sve do Horvatova promašaja.

Spomenuti trojac u kratkom je vremenu iz euforije pao u očaj.