
U sklopu priprema za početak prvenstva u Premijer ligi BiH, ekipa boćara iz Čapljine ugostila je ekipu iz Putnikovića sa poluotoka Pelješca.
Uz ugodno druženje i odigranu pripremnu utakmicu ove dvije ekipe spremale su se za sezonu koja dolazi.
”Ovo je pripremna prijateljska utakmica između ekipa Čapljine i Putnikovića sa Pelješca koji nastupaju u trećoj Hrvatskoj ligi. Ovo je nama trening utakmica jer u subotu počinje prvenstvo u Premijer ligi BiH. Ozbiljno se pripremamo i spremni smo za početak lige i plasman u samom vrhu”, izjavio je Vide Krmek tajnik boćarskog kluba.
Sponzorirani članak
Samo u AX-SOLING poslovnicama i na KupiAlat.ba: Novi AX Home&Pro 01/26 - sve za dom i profesionalce
Iskoristite nevjerojatne uštede na širok asortiman profesionalnog i hobi alata! Bilo da opremate radionicu ili tražite pouzdan alat za kućne projekte – sada je pravo vrijeme za kupovinu. Zašto smo najbolji? Besplatna... Pročitaj više
Ekipa Čapljine u prvom kolu sastaje se sa ekipom ”Neum” iz Neuma.





