back to top

Zubomobil posjetio OŠ Stolac

1219

Učenike Osnovne škole Stolac od III. do V. razreda je posjetio „ZUBOMOBIL“, društveno odgovorni projekat „Orbit poklanja osmijeh“.

Cilj programa je prevencija i edukacija o oralnom zdravlju. Nakon održanog predavanja o pravilnom pranju zuba, učenici su imali priliku ući u „Zubomobil“.

Pored vrhunske stomatološke opreme unutrašnjost „Zubomobila“ je vesela i šarena s namjerom da kod mališana otkloni nelagodu koju najčešće imaju pri posjeti stomatologa.

Sponzorirani članak

FOTO | MariGold Frizerski Studio otvorio vrata u Čapljini: Marijana Raguž nakon povratka iz Irske pokrenula vlastiti posao

Čapljina je bogatija za još jedan poslovni projekt i novo mjesto posvećeno ljepoti, njezi i profesionalnoj frizerskoj usluzi. U Ulici Petra Krešimira IV broj 10, u neposrednoj blizini HVIDRA-e Čapljina,... Pročitaj više