FOTO | Nova pobjeda nogometaša Višića

1956

U okviru 4. kola Županijske lige nogometaši Višića rezultatom 4:0 pobijedili su nogometaše iz Međugorja.

Višićani su u rano vodstvo došli preko Petra Jurasa, dok su gosti svojih par prilika u uvodnom dijelu utakmice promašili.

Pred kraj prvog poluvremena Ermin Krvavac postiže svoj prvi pogodak i povećava vodstvo (2:0).

Isti igrač početkom drugog poluvremena postiže svoj drugi pogodak, a konačni rezultat utakmice postavlja Belmin Hasanović u 63. minuti.

HNK ”Višići” nalaze se na diobi trećeg mjesta sa šest bodova, koliko ima i FK ”Blagaj”. Na vrhu ljestvice su FK ”Bjelopoljac” i HNK ”Buna” sa po devet bodova.

Vrijedi istaknuti da je ovo prva utakmica novog predsjednika Dinka Boškovića i njegovog rukovodstva koji su osigurali novu garnituru dresova za nogometaše Višića.

U idućem kolu HNK ”Višići” igraju u gostima protiv HNK ”Bune”.