back to top

Otvorene prijave za Mali Božićni Sajam u Čapljini

2556

Već tradicionalno, Čapljina će i ove godine biti domaćin Malog božićnog sajma, petu godinu zaredom.

Želite biti dio Malog Božićnog Sajma Čapljina 2017? I ove godine želimo našem prekrasnog gradu prirediti vikend prepun božićnog duha, kreativnosti, tradicionalnih mirisa i okusa…

Mali Božićni Sajam Čapljina 09. i 10. prosinca poziva sve zainteresirane hobiste koji žele pokazati svoje rukotvorine kao i sudjelovati u humanitarnoj akciji koja će i ove godine obilježiti sajam da se prijave za sudjelovanje.

Sponzorirani članak

Ugovor na neodređeno od prvog radnog dana: Lidl zapošljava više od 1.000 prodavača u preko 20 gradova

Otvaranje prvih Lidlovih trgovina u Bosni i Hercegovini donosi jedan od najvećih valova zapošljavanja na našem tržištu. Natječaj je otvoren za više od 1.000 prodavača u preko 20 gradova i... Pročitaj više

Šator koji je neizostavan ove godine će upotpuniti i blagdanske kućice koje će uveseljavati naše sugrađane oba dana sajma.

Kako postati izlagač na Malom božićnom sajmu Čapljina 2017? Sve što trebate je ispuniti prijavni obrazac te pravilno ispunjen pošaljete na e-mail organizatora: ivanabuntic@yahoo.com

Prijavni obrazac ćete dobiti na zahtjev. Pošaljite poruku u inbox Malog Božićnog Sajma te će Vam biti poslan prijavni obrazac.

Prijavite se s točnim informacijama te najboljim slikama predstavite svoje radove budući da će informacije koje date predstavljati Vas kroz medijsku najavu sajma.