Jarak/Skoko najbolji na turniru parova na TenisFestu u Širokom

982

Odigravanjem finalnih mečeva u svim kategorijama, završen je TenisFest 2018, teniski turnir koji se od 9. – 11.2 igrao na terenima TC Đuliću, u nekoliko kategorija muških i ženskih.

Turnir je odigran u organizaciji TopSport DH, Agencija za sportski marketing i menadžment, uz podršku NTA Teniske akademije Sarajevo.

U kategoriji muških parova nastupilo je 27 parova iz BH, HR, SR i CG, a među njima i Čapljinac Dalibor Jarak, koji je u paru sa Širokobriježaninom Borisom Skokom osvojio turnir, savladavši u finalu par iz Subotice Aničić/Bugarski 6/2,6/2.

Do finala su svladali redom parove: Bolić/Šoše (Sarajevo), Jovanović/Cerovina (Sarajevo), Dodig/Martinović (Međugorje) te u polufinalu par Marić/Ćošković (Doboj).

Nakon finala uslijedilo je proglašenje pobjednika te dodjela nagrada i finalistima u svim kategorijama.