FOTO | Remi GOŠK-a i Slobode u Gabeli

1208

U okviru prvog kola Lige za opstanak nogometaši GOŠK-a odigrali su neriješeno protiv ekipe Slobode.

Utakmica u Gabeli nije ponudila previše, a na terenu je bilo vidljivo kako su obje momčadi strahovale od primljenog zgoditka koji bi ih mogao koštati ispadanja iz Premijer lige.

Nogometaši Slobode bolje su ušli u utakmicu, a najbolju šansu stvorili su tijekom prvog poluvremena, kada je Ignjatović pogodio okvir gola.

U nastavku susreta, nešto bolji bili su nogometaši GOŠK-a, koji su uspješno kontrolirali sredinu terena, no gol Slobode nije bio ugrožen.

Utakmica između GOŠK-a i Slobode završena je rezultatom 0:0, kojim nijedna ekipa ne može biti previše zadovoljna.

GOŠK-u je ovo bio drugi uzastopni remi te je tako stanje na ljestvici nepromijenjeno.

Gabeljani se nalaze na devetom mjestu ljestvice s 25 bodova.

U sljedećem kolu, ”Lavovi” gostuju kod ekipe Čelika, gdje će, ako ostanu neporaženi, napraviti veliki korak za opstanak u Premijer ligi BiH.

Utakmica nogometaša GOŠK-a i Slobode bila humanitarnog karaktera. Na stadionu Perica Pero Pavlović bila je postavljena kutija za donacije za našeg sugrađanina Ivicu Šimovića.