
Ovih dana započeli su pripremni radovi za asfaltiranje ulica u naseljenom mjestu Modrič u čapljinskoj općini.
Naime, strojevi su već na terenu, koji se priprema za finalno uređenje.
Kako doznaje Čapljinski portal, ukoliko vrijeme bude pogodovalo radnicima, posao bi trebao biti završen za najviše dva tjedna.
Sponzorirani članak
FOTO | MariGold Frizerski Studio otvorio vrata u Čapljini: Marijana Raguž nakon povratka iz Irske pokrenula vlastiti posao
Inače, radi se o iznimno vrijednom projektu, a Općina Čapljina uložit će u asfaltiranje cesta na Modriču i Počitelj Brdu 850.000 KM.
Ono što je važno za sve žitelje jeste činjenica da će asfalt doći do svake kuće u navedenom naselju.
Mještani, koje smo zatekli kako prate radove, nisu krili svoje zadovoljstvo.
”Drago nam je što su krenuli radovi, ovdje je iznimno teško kad se ljeti zbog automobila podigne velika prašina, a zimi zbog blata koje na cesti stvori kiša”, ističe jedna mještanka.



