Poraz nogometaša Čapljine na domaćem terenu

2377

U Čapljini je u subotu, na stadionu Bjelave, odigrana utakmica 10. kola Prve lige FBiH između ekipa HNK ”Čapljina” i FK ”Olimpik”.

Sigurnu pobjedu ostvarili su gostujući nogometaši, a konačan rezultat utakmice bio je 1:3.

Prvo poluvrijeme utakmice ipak je bilo naklonjeno nogometašima Čapljine, s obzirom da je gostujući igrač Emir Jusić u 31 minuti susreta postigao autogol.

Tako je momčad Čapljine na odmor otišla rezultatom 1:0.

U drugom poluvremenu, Nikola Rodin u 49 minuti postiže autogol i izjednačuje rezultat na 1:1.

Obrana čapljinaca raspala se u 63 minuti kad je drugi zgoditak postigao Dejan Uzelac, a konačan rezultat utakmice postavio je Idriz Džafić u 70. minuti.

Pobjedom protiv Čapljine ekipa Olimpika popela se na treće mjesto ljestvice i ima 19 bodova, dok se domaća ekipa nalazi na 12 mjestu s osvojenih 11 bodova.