FOTO | Nova tri boda za nogometaše Čapljine

1219

U okviru 12. kola Prve lige Federacije BiH za nogometaši, ekipa iz Čapljine na domaćem terenu ugostila je momčad ”Metalleghe BSI” iz Jajca.

Nakon dosta poraza koje su doživjeli nogometaši Čapljine, nova tri boda protiv ekipe iz Jajca bit će im dodatan vjetar u leđa.

U prvom poluvremenu ekipa Čapljine bila je znatno bolja, što se vidjelo na terenu, ali i kada je rezultat u pitanju.

Strijelac prvog pogotka u 14. minuti susreta bio je Dejan Vučić te se rezultatom 1:0 otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu momčad trenera Borovca nastavila je s dobrom igrom, pa je drugi pogodak došao već u 66. minuti, a strijelac je bio Ahmed Hasinović.

Da je obrana Čapljinaca pred kraj susreta popustila kazuje prvi pogodak protivnika, kojeg je u 83. minuti postigao Ivan Tankuljić koji je ujedno postavio konačni rezultat ove utakmice.