FOTO | Lavovi podijelili bodove s ekipom Radnika

624

U 19. kolu Premijer lige BiH, GOŠK je u Gabeli dočekao ekipu Radnika iz Bijeljine, a na kraju susreta pobjednika u ovoj utakmici nije bilo, 1:1.

Ekipa Radnika u prvom poluvremenu imala je puno više šansi nego domaćin. Već u 17. minuti imali su izvrsne prilike koje je Kozić, golman GOŠK-a uspješno obranio.

Samo deset minuta kasnije, GOŠK je imao ogromnu šansu. Odličnu akciju odigrali su Ereiz i Aletić, no rezultat je ostao isti.

Radnik je bolje ušao u drugo poluvrijeme te im se nametnuta igra od samog početka u 53. minuti isplatila. Nakon kornera lopta dolazi do Martinovića koji pogađa za 0:1.

Ipak, u 80. minuti GOŠK je poravnao. Ramić je konačno iskoristio šansu i pogodio je za 1:1 na deset minuta prije kraja.

GOŠK je imao dobrih šansi da preokrene ovu utakmicu, ali na kraju promjene rezultata nije bilo.