back to top



VIDEO | Koncert Massima Savića u Čapljini

3023

Massimo Savić prvi put u karijeri nastupio je Čapljini, a svi posjetitelji bili su tu zbog njegove energije, osmijeha, zbog onog kako on govori o ljubavi, te zbog Massimovih izvedbi i samog koncerta.

Publika je uživala u spektaklu kojeg je Massimo napravio u Čapljini. U svaku svoju pjesmu imao je uvod, razgovarao je s publikom, a oni su se jednostavno prepustili Massimovoj energiji koja se širila dvoranom.

U Čapljini su lepršale emocije i ljubavni hitovi kao što su “U tvom poljupcu je za mene spas”, “Iz jednog pogleda”, “Oba nam srca spaja isti osjećaj”, ”Suze nam stale na put”, “Mogu čuti srcem”, “Ljubit ću dok usne mi ne izgore” i brojne druge.

Sponzorirani članak

Uni-Ves-Plast traži više radnika - donosimo detalje natječaja

Zbog povećanog opsega posla i nabave novih strojeva u našoj proizvodnji, u potrazi smo za novim članovima tima. Radno mjesto – voditelj proizvodnje, 1 izvršitelj Mjesto rada – Čitluk Opis... Pročitaj više

Fotke sa koncerta možete pogledati na poveznici u nastavku:

FOTO | Fenomenalni Massimo oduševio ispunjenu čapljinsku dvoranu