Nogometaši Čapljine poraženi u Živinicama od Slavena

775

Slaven je u Živinicama svladao Čapljinu sa 3:1. Domaće je u prednost doveo Salihović iz jedanaesterca već nakon pet minuta igre, a ovaj rezultat se zadržao sve do 72. minute kada isti igrač pogodio za 2:0.

Četiri minute kasnije rezervist Mirel Ibrahimović pogađa za uvjerljivu prednost od 3:0 i već je bilo jasno kako Čapljina u Živinicama neće osvojiti bodove.

Ipak, već u 77. minuti su gosti uspjeli zabiti gol, no domaći su do kraja utakmice zabili još jedan, za konačnih 3:1

NK Slaven: Sulejmanović, Mujagić, Numanović, Mujkić, Omerkić, Junuzović, Majdančić, Šemić, Musić, Salihović, Omerović.

HNK Čapljina: Stevanović, Novaković, Šutalo, Dalmatin, Bevanda, Bondža, Hasinović, Omanović, Obradović, Albijanić, Ramić.