FOTO | Rukometaši Akademije “razbili” ekipu Neretve

861

Nakon što su u prošlom kolu rukometaši Akademije odmarali, ovog vikenda na domaćem terenu pobijedili su ekipu Neretve iz Jablanice rezultatom 33:25.

U samom početaku utakmice, trener rukometne Akademije priliku je dao mladim igračima koji su uspjeli stvoriti prednost od četiri razlike.

Uz dosta tehničkih greški i isključena dva igrača, mlada Čapljinska ekipa preko Karla Kozarića uspjela se otisnuti na tri gola razlike.

U svemu tome pomogao im je izvrsni vratar Damir Bosković koji nije dopuštao protivniku da postigne pogodak.

Mlada ekipa Čapljine do poluvremena se uspjela otisnuti na čak šest golova razlike, pa se tako na predah otišlo rezultatom 16:10.

U drugom poluvremenu gosti su uspjeli postići tri gola, no Akademci su, odličnom obranom i napadom bili ustrajni do kraja.

Najbolji u redovima Čapljine bili su Slavko Previšić (8), Goran Lasta (5) i Karlo Kozarić (5), dok su za goste najučinkovitiji bili Ramiz Kevrić (8) i Admir Mujkić (7).