FOTO | Slavlje Gabeljana u borbi za ostanak

1311

Nogometaši GOŠK-a upisali su važnu pobjedu u okviru 26. kola Premijer lige BiH.

Na domaćem terenu, rezultatom 3:2, pobijedili su ekipu Slobode iz Tuzle.

Utakmica na stadionicu Perica Pero Pavlović prisutnim je priredila dosta zgoditaka. Čak pet pogodaka postignuto je u ovom meču, a na kraju su slavili Lavovi.

Mirsad Ramić u 14. minuti susreta zabio je prvi pogodak te je gostima zadao brige. Nakon primljenog pogotka gosti su pokušali izjednačiti, no bezuspješno.

Samo deset minuta nakon početka drugog poluvremena, nogometaši Slobode preko Barabana izjednačili su na 1:1.

Radost ekipe iz Tuzle trajala je samo jednu minutu. Raspoloženi Ramić postigao je i drugi pogodak za svoju ekipu i postavio rezultat na 2:1.

U 72. minuti susreta, eurogol za ekipu Slobode postigao je Antonio Vidović i pokazao da se GOŠK do posljednje minute mora boriti.

Ipak, u 82. minuti utakmice GOŠK dolazi do tri boda. Sjajnu akciju je odigrao domaći tim, a završio ju je Vedin Kulović pogotkom za pobjedu ekipe iz Gabele od 3:2.