FOTO | VIDEO | Nogometaši Čapljine upisali jako važnu pobjedu

944

U borbi za ostanak nogometaši Čapljine pobijedili su ekipu Novog Travnika rezultatom 2:0 te imali dosta razloga za slavlje.

Utakmica 28. kola Prve lige Federacije BiH bila je dosta važna jer su se Čapljinci doveli u opasnu zonu kada je ispadanje iz lige u pitanju.

Na domaćem terenu Čapljinci su tako ugostili predzadnju ekipu s ljestvice i uspješno upisali jako bitne bodove.

Ljubitelji nogometa, koji su došli u Bjelave podržati nogometaše Čapljine, tijekom prvog poluvremena nisu imali priliku vidjeti uigrane akcije te se na predah otišlo bez postignutih golova.

Drugo poluvrijeme bilo je dosta zanimljivije. Nogometaši Čapljine nakon predaha preuzeli su inicijativu u igri te publici priredili dva pogotka.

U 60. minuti susreta mrežu gostiju pogodio je Jazvin, povratnik u redove Čapljine, što je Čapljini dalo vjetar u leđa.

Samo tri minute prije kraja regularnog dijela susreta, u 87. minuti, ponovno je uspješan bio Jazvin koji je postavio konačan rezultat utakmice.

Vrijedi istaknuti kako je Jazvin mogao postići i hattrick obzirom da je u 85. minuti susreta bio neprecizan s bijele linije i promašio dosuđeni jedanaesterac.