back to top

FOTO | VIDEO | Potpisan ugovor: Sanira se sustav odvodnje Višićke kazete

1802

Uskoro će krenuti radovi na sanaciji i rekonstrukciji sustava odvodnje na Višićkoj kazeti, istaknuto je na današnjem sastanku održanom u zgradi Gradske uprave Čapljina.

Čapljinski gradonačelnik Smiljan Vidić potpisao je ugovor između Grada Čapljine sa Federalnim ministarstvom poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede te sa tvrtkom Eccon – Inženjering d.o.o. Čapljina o izvršenju projekta razvoja navodnjavanja ”Radovi na sanaciji i rekonstrukciji sustava odvodnje na Višićkoj kazeti”.

Ovo je iznimno važan projekt za sve stanovnike doline Neretve, kako po pitanju navodnjavanja, tako i po pitanju obrane od poplava.

Sponzorirani članak

Energo Indoil zapošljava: Otvorene 4 pozicije za rad u proizvodnji u Čapljini

Tvrtka Energo Indoil d.o.o. iz Čapljine raspisala je oglas za prijem novih djelatnika te poziva sve zainteresirane kandidate da se prijave za posao radnika u proizvodnji. Riječ je o zapošljavanju... Pročitaj više

U videoprilogu ČA::TV-a pogledajte što su o projektu kazali potpisnici:

Dakle, više od milijun KM bit će utrošeno na ovaj projekt koji je od vitalnog značaja za stanovništvo ovog kraja.