Izvučeni parovi: Čapljina domaćin Budućnosti, GOŠK putuje u Hadžiće

491

U sarajevskom hotelu Holiday danas je održano žrijebanje parova za novu sezonu Prve lige Federacije BiH.

Nema sumnje kako će i naredna sezona ponuditi pregršt uzbuđenja, a od novih klubova sudjelovanje će uzeti GOŠK iz Gabele koji dolazi iz elite, te Travnik, Budućnost i Radnik iz Hadžića.

Utakmice prvog kola će se odigrati 10. kolovoza, a kompletan raspored parova za narednu sezonu pogledajte u nastavku:

1. kolo:

Slaven – Olimpik
Travnik – Bratstvo,
Goražde – Metalleghe
Čapljina – Budućnost
Orašje – Rudar Kakanj
Jedinstvo – Zvijezda
Radnik Hadžići – GOŠK
Igman – TOŠK

2. kolo:

Rudar – Zvijezda
Metalleghe – Jedinstvo
Budućnost – Goražde
TOŠK – Čapljina
Bratstvo – Igman
Olimpik – Travnik
GOŠK – Slaven
Orašje – Radnik

3. kolo:

Radnik – Rudar
Slaven – Orašje
Travnik – GOŠK
Igman – Olimpik
Čapljina – Bratstvo
Goražde – TOŠK
Jedinstvo – Budućnost
Zvijezda – Metalleghe

4. kolo:

Rudar – Metalleghe
Budućnost – Zvijezda
TOŠK – Jedinstvo
Bratstvo – Goražde
Olimpik – Čapljina
GOŠK – Igman
Orašje – Travnik
Radnik – Slaven

5. kolo:

Slaven – Rudar
Travnik – Radnik
Igman – Orašje
Čapljina – GOŠK
Goražde – Olimpik
Jedinstvo – Bratstvo
Zvijezda – TOŠK
Metalleghe – Budućnost

6. kolo:

Rudar – Budućnost
TOŠK – Metalleghe
Bratstvo – Zvijezda
Olimpik – Jedinstvo
GOŠK – Goražde
Orašje – Čapljina
Radnik – Igman
Slaven – Travnik

7. kolo:

Travnik – Rudar
Igman – Slaven
Čapljina – Radnik
Goražde – Orašje
Jedinstvo – GOŠK
Zvijezda – Olimpik
Metalleghe – Bratstvo
Budućnost – TOŠK

8. kolo:

Rudar – TOŠK
Bratstvo – Budućnost
Olimpik – Metalleghe
GOŠK – Zvijezda
Orašje – Jedinstvo
Radnik – Goražde
Slaven – Čapljina
Travnik – Igman

9. kolo:

Igman – Rudar
Čapljina – Travnik
Goražde – Slaven
Jedinstvo – Radnik
Zvijezda – Orašje
Metalleghe – GOŠK
Budućnost – Olimpik
TOŠK – Bratstvo

10. kolo:

Rudar – Bratstvo
Olimpik – TOŠK
GOŠK – Budućnost
Orašje – Metalleghe
Radnik – Zvijezda
Slaven – Jedinstvo
Travnik – Goražde
Igman – Čapljina

11. kolo:

Čapljina – Rudar
Goražde – Igman
Jedinstvo – Travnik
Zvijezda – Slaven
Metalleghe – Radnik
Budućnost – Orašje
TOŠK – GOŠK
Bratstvo – Olimpik

12. kolo:

Rudar – Olimpik
GOŠK – Bratstvo
Orašje – TOŠK
Radnik – Budućnost
Slaven – Metalleghe
Travnik – Zvijezda
Igman – Jedinstvo
Čapljina – Goražde

13. kolo:

Goražde – Rudar
Jedinstvo – Čapljina
Zvijezda – Igman
Metalleghe – Travnik
Budućnost – Slaven
TOŠK – Radnik
Bratstvo – Orašje
Olimpik – GOŠK

14. kolo:

Rudar – GOŠK
Orašje – Olimpik
Radnik – Bratstvo
Slaven – TOŠK
Travnik – Budućnost
Igman – Metalleghe
Čapljina – Zvijezda
Goražde – Jedinstvo

15. kolo:

Jedinstvo – Rudar Kakanj
Zvijezda – Goražde
Metalleghe – Čapljina
Budućnost – Igman
TOŠK – Travnik
Bratstvo – Slaven
Olimpik – Radnik
GOŠK – Orašje