FOTO | Nogometaši Čapljine i GOŠK-a odigrali prvu pripremnu utakmicu

1517

Svoju prvu pripremnu utakmicu nogometaši Čapljine odigrali su sa svojim gradskim rivalem ekipom GOŠK-a iz Gabele.

Ovaj susret igrao se 2×60 minuta na terenu Perica Pero Pavlović u Gabeli te je završen rezultatom 1:1.

Nogometaši GOŠK-a prvi su došli do vodstva preko Mašića, a ekipa Čapljine samo minut nakon toga uspjela je izjednačiti preko Hasinovića.

Iako ekipa iz Čapljine još uvijek nije potpuna, trener Radović neki dan je izjavio kako je još potrebno riješiti pitanje napada.

Nakon ispadanja iz Premijer lige i odlaska većine igrača, u GOŠK-ovom timu ostala su samo tri prošlogodišnja igrača.

Novi trener Lavova potrudio se složiti solidnu ekipu, a ističe kako mu je još potrebno šest igrača kako bi njegova momčad bila kompletna.

Nogometaši federalnog prvoligaša Čapljine i GOŠK-a su u drugom tjednu priprema za start novog prvenstva, koje počinje 10. kolovoza.

Čapljinci će tako u srijedu igrati još jednu pripremnu utakmicu u Ljubuškom, a nakon toga vjerojatno će imati još tri test utakmice do početka prvenstva.