back to top

FOTO | Obustavljeno prometovanje između dva kružna toka u Čapljini

2688

Radovi na novom kružnom toku u Čapljini su u punom jeku, a o tome govori i činjenica da je obustavljeno prometovanje između dva kružna toka.

Već prije pisali smo kako je zatvorena jedna traka za automobile na ovoj dionici, no sada je u potpunosti obustavljen promet za prometovanje između kružnog toka kod robne kuće prema mostu i obrnuto.

Upozorenje za sve vozače: Obavezan smjer za prometovanje, ukoliko idete preko mosta dr. Franje Tuđmana je prema lijevo, točnije prema Namexu.

Sponzorirani članak

FOTO | Kala-Komerc otvorio showroom u Čapljini: Ekskluzivna vina i vrhunska pića sada na jednom mjestu

Tvrtka Kala-Komerc d.o.o. iz Čapljine, prepoznatljiva po dugogodišnjem radu u području veleprodaje i distribucije alkoholnih i bezalkoholnih pića, svojim je klijentima i partnerima ponudila novu uslugu – moderan showroom u... Pročitaj više

Promet iz smjera Ljubuškog, odvija se zaobilazno kroz naselje Peline, uz povremeno kraće zastoje, zbog autobusa i tegljača, ali je to za sada, zanemarivo.

Vrijedi istaknuti kako su radovi na kružnom toku započeli koncem srpnja, a rok za izvođenje je tri mjeseca.

Cijena investicije je nepunih pola milijuna maraka, a izvođač radova je mostarska tvrtka HP Investing