GOŠK upisao tri boda protiv Goražda

853

U okviru šestog kola Prve lige Federacije BiH, nogometaši GOŠK-a na domaćem terenu dočekali su ekipu Goražda.

Nakon poraza od ekipe Čapljine, “Lavovi” su ovaj put bili oprezni i ostavili tri boda na domaćem terenu.

Na početku samog susreta u Gabeli nije bilo nekih velikih šanse, obje ekipe u susret su ušle dosta oprezno.

U 20. minuti susreta Mešanović se našao u situaciji 1 na 1 sa golmanom i imao priliku dovesti svoju momčad u vodstvo, no unatoč lošem šutu, rezultat je ostao nepromijenjen.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena, Lavovi su preko Mašića došli u vodstvo, te je GOŠK s prednosti otišao na odmor.

Već u drugom poluvremenu, GOŠK je preuzeo inicijativu, i u 53. minuti na 2:0 povisio je Kulović.

Samo dvije minute nakon pogotka, u 55. minuti, Kulović je opet imao šansu za pogodak, ali je ovog puta pogodio vanjski dio mreže.