back to top

FOTO | Obnovljena fontana na kolodvoru čeka vodu i ribe

2034

Fontana na Trgu bana Josipa Jelačića, odnosno na prostoru Željezničke postaje Čapljina, čeka vodu i ribe.

Fontana je, naime, proteklih dana u potpunosti očišćena i renovirana.

Prvo je iz fontane ispumpana voda, nakon čega je fontana u potpunosti očišćena od prljavštine i mulja.

Sponzorirani članak

FOTO | Moderna Silos benzinska crpka, otvorena u Čapljini, spojila kvalitetu, uslugu i premium goriva

Jedna od najprometnijih prometnica u Čapljini dobila je potpuno novo lice. Na prostoru nekadašnje benzinske postaje u Ulici Mate Bobana svoja je vrata otvorila nova benzinska crpka Silos, donoseći moderan... Pročitaj više

Prostupilo se potom dezinfekciji, a nakon toga i farbanju fontane, tako da ona biserno bijela i čista čeka novu vodu, ali i ribe, po kojima je poznata.

U svakom slučaju trg će zablistati novim sjajem s obnovljenom fontanom, a ovim putem skrećemo nadležnima pažnju i na drveni mostić, na kojemu si propale stepenice i daske mosta, a uništeno je i jedno staklo s bočne strane.

Ukoliko bi i on bio obnovljen, slika fontane, mosta i čapljine u njemu bila bi potpuna.