Ekipa GOŠK-a plasirala se u četvrtfinale Kupa BiH

958

Odigrani su susreti osmine finala nogometnog Kupa Bosne i Hercegovine, a nogometaši GOŠK-a igrali su u Prnjavoru.

Lavovi su tako, u osmini finala, rezultatom 2:0 pobijedili ekipu Ljubić iz Prnjavora.

U početku susreta obje ekipe bile su suzdržane, tako da nije bilo puno akcija i šansi tijekom prvog dijela poluvremena.

U 37. minuti susreta Anes Mašić, igrač GOŠK-a zaradio je žuti karton, a tu se utakmica počela otvarati.

Samo tri minute nakon toga, u 40. minuti nogometaši GOŠK-a poveli su u osmini finala kupa preko Mustafića te se u Prnjavoru na odmor otišlo s jednim golom više za Lavove.

U 90. minuta GOŠK je došao do drugog pogotka.

Većina utakmica igrala se u dnevnom terminu, u vremenu od 15:30 sati, samo su utakmice između Željezničara i Mladosti te Širokog Brijega i Sarajeva odigrane u 18:00 i 18:30 sati.

Za NK ”GOŠK” nastupili su: Kragić, Hukara, Sarvan, Islamagić, Ereiz, Mašić, Mustafić, Pavićević, Savić, Jusufbašić, Kožul.

U ovoj fazi natjecanja igra se samo jedan susret, a ukoliko neka od utakmica završi neriješeno odmah su se izvodili penali.