FOTO | Drugi poraz odbojkašica Čapljine

1116

Jedini ženski kolektiv u gradu, odbojkašice Čapljine na domaćem terenu poražene su od ekipe OK ”SA Volley” iz Sarajeva.

U Gradskoj sportskoj dvorani, rezultatom 3:1, Čapljinke su, u drugom kolu Superlige Federacije BiH – skupina Jug, poražene od ekipe iz Sarajeva.

Iako su prvi set Čapljinke gubile do samog kraja, odličnim prijemom, napadom i servisom uspjele su okrenuti set u svoju korist (25:23).

Nastavak utakmice nije bio uspješan za Čapljinke. Drugi set izgubile su rezultatom 21:25, a treći set završio je 21:25 u korist gošći.

Četvrti odlučujući set također je pripao ekipi ”SA Volleya”, a pobijedile su ga rezultatom 25:23.

Nakon dvije domaće utakmice u narednom kolu Čapljinke će gostovati u Sarajevu kod ekipe OK ”Centar ORT”.