Oglas za posao: MIMACO traži više radnika!

3153

MIMACO d.o.o. Mostar, objavio je natječaj za radno mjesto na neodređeno vrijeme. Radi se o poziciji trgovac u salonu keramike i sanitarija (m/ž) – više izvršitelja.

Mjesto rada je Čapljina.

Opis posla:

– prezentacija i prodaja asortimana kojime se tvrtka bavi
– izlaganje i prezentacija asortimana u dogovoru s nadređenom osobom
– vođenje brige o kvalitetnom i ispravnom označavanju artikala i cijena proizvoda
– vođenje brige o urednosti prodajnog prostora

UVJETI:

– iskustvo u direktnoj prodaji navedenog ili srodnog asortimana minimalno 3 godine
– izrazito razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
– orijentiranost k postizanju zadanih ciljeva i rezultata
– samoinicijativnost i sposobnost samostalnog rješavanja problema
– sklonost timskom radu
– profesionalna, fleksibilna i vedra osoba
– visoka razina odgovornosti prema radnom mjestu
– dobro znanje barem jednog stranog jezika
– vrlo dobro poznavanje MS Office paketa ( Outlook, Word, Power Point, Excel)
– potvrda o nekažnjavanju

Ako ste osoba koja zadovoljava gore navedene uvjete te ste željni postati dio vrlo stabilne i respektabilne tvrtke bit će nam zadovoljstvo s Vama obaviti informativan razgovor. Molimo Vas da Vaše cijenjene životopise dostavite putem e-mail adrese: mario.miskic@mimaco.ba

ŠTO NUDIMO:

– ugodno radno okruženje
– motivirajuća mjesečna primanja
– ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
– mogućnost napredovanja

Natječaj je otvoren 15 dana od dana objavljivanja.