FOTO | Rukometaši čapljinske ”Akademije” srušili prvaka lige

1052

U derbiju kola rukometne Prve lige, koji je odigran u Čapljini, rukometaši Rukometne ”Akademije” Čapljina slavili su protiv ekipe Radničkog.

Rukometaši Čapljine bolje su otvorili utakmicu, ali se pred kraj prvog poluvremena rezultatska razlika smanjila, pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 18:17 za Čapljinu.

Tome su zasigurno doprinijele i u najmanju ruku čudne odluke sudačkog para iz Mostara Zlopaša – Krtalić, koji su u 23. minuti utakmice isključili Mateja Vasilja, zbog čega je Čapljina ostatak utakmice bila oslabljena.

Unatoč isključenom igraču, rukometaši Akademije uspjeli su srušiti lidera prvenstva, a konačan rezultat utakmice glasio je 31:28.

Najbolji u redovima Čapljine bili su: Goran Lasta (11) i Slavko Previšić (10), dok su goste predvodili Hukić (9) i Isaković (6).

Također treba pohvaliti i trud rukovodstva Gradske sportske dvorane Čapljina, koje je riješilo problem sa svjetlom u dvorani, tako da su ljubitelji rukometa ovoga puta mogli uživati u gledanju utakmice.