back to top

Dragan Bender dobio otkaz u Bucksima

2632

Hrvatski košarkaš Dragan Bender (22) dobio je otkaz u Milwaukee Bucksima.

Čapljinac, koji je 2016. godine biran kao četvrti pik NBA drafta, nije se proslavio u dosadašnjoj NBA karijeri i pružao je itekako skromne utakmice.

Tako su Bucksi odlučili da se 22-godišnjeg centra riješe nakon što su potpisali iskusnog Marvina Williamsa do kraja sezone i Bender će morati potražiti drugu sredinu.

Sponzorirani članak

Dani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom – iskoristite odlične pogodnosti

Prodajni centra FIS u Ljubuškom za svoje kupce je pripremio novu akciju koja donosi odlične pogodnosti za povoljniju kupovinu. U četvrtak, 18. i petak, 19.lipnja bit će održani Dani keramike... Pročitaj više

Bender se ove sezone pojavio u samo sedam utakmica i prosječno je bilježio 3.7 poena po utakmici.

Prije dolaska u Milwaukee igrao je u Phoenix Sunsima koji su ga i birali visokim pikom na draftu, ali ispostavio se kao promašaj.