
Blagdan Gospe Lurdske i Svjetski dan bolesnika u Čapljini je proslavljen u Betaniji, Caritasovom domu za stare i iznemogle.
Blagdan Gospe Lurdske i Svjetski dan bolesnika proslavljeni su misnim slavljem koje je predvodio don Željko Majić, ravnatelj Caritasa mostarskih biskupija, uz koncelebraciju čapljinskog župnika don Dragana Filipovića.
Misnom slavlju doprinos je dao i zbor Školskih sestra franjevki iz Bijelog Polja.
Sponzorirani članak
Dani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom – iskoristite odlične pogodnosti
Prodajni centra FIS u Ljubuškom za svoje kupce je pripremio novu akciju koja donosi odlične pogodnosti za povoljniju kupovinu. U četvrtak, 18. i petak, 19.lipnja bit će održani Dani keramike... Pročitaj više
Tijekom mise don Žejko Majić je starim i bolesnim udijelio bolesničko pomazanje, a nakon mise nastavljeno je prigodno druženje u prostorijama Betanije.



