FOTO | Odbojkašice Čapljine poražene na domaćem terenu

1024

U Gradskoj sportskoj dvorani u Čapljini odigrana je utakmica između odbojkašica Čapljine i ”Centar ORT” iz Sarajeva.

Gošće su u okviru 12. kola bile bolje te pobijedile rezultatom 3:0.

U prvom setu rezultat je bio izjednačen, igralo se poen za poenom sve dok se nije ozlijedila kapetanica Čapljine Paulina Kuzman, koja do kraja utakmice nije mogla igrati.

Nakon što su u igri ostale bez kapetanice Čapljinke nisu pronašle rješenje da pobijede svoje suparnice.

Treći set bio je dosta neizvjestan, unatoč činjenici da su odbojkašice ORT-a vodile, Čapljinke su stigle rezultat i povele, ali to nije bilo dovoljno da pobijede svoje protivnice.

Odbojkašice Čapljine nalaze se na posljednjem mjestu ljestvice, a vrijedi istaknuti kako su klub u drugom dijelu polusezone preuzele Klara Bošković i Paulina Kuzman.

Rezultat po setovima: HOK ”Čapljina” – OK ”Centar ORT” Sarajevo: 13:25; 14:25 i 26:28.