FOTO | Rukometaši Čapljine u dramatičnoj završnici upisali pobjedu

1275

Nastavak proljetnog dijela prvenstva rukometaši Akademije iz Čapljine otvorili su pobjedom.

Na domaćem terenu, u okviru  nadigrali su ekipu Veleža rezultatom 29:28. U prvom poluvremenu Čapljinci su bili bolji od svog protivnika te su u jednom trenutku imali preko pet golova prednosti.

Prednost Čapljinaca u nastavku susreta počela se topiti, pa su tako gosti u posljednjim minutama susreta došli do vodstva.

Josip Ostojić, trener Rukometne Akademije Čapljina zadovoljan je rezultatom, ali ne i igrom svojih momaka.

”Ja sam očekivao malo uvjerljiviju pobjedu jer sigurno smo kvalitetnija ekipa, ali nismo danas odigrali baš najbolje. Zadovoljan mogu biti rezultatom, igrom više/manje. Bilo je dobrih trenutaka, imali smo pet razlike, ali evo malo pad u igru i loša selekcija šuteva u napadu dovela nas je da moramo strijepiti do posljednje minute, no ipak najvažnija su ova tri boda”, kazao je Ostojić.

Njihovo vodstvo nije trajalo dugo, Čapljinci su pokazali zbog čega su bolji te svojom igrom upisali pobjedu.

Najbolji u redovima Čapljine bili su Goran Lasta (7) i Slavko Previšić (6), dok je za goste najbolji učinak imao: Husein Begović (4).

U narednom kolu Rukometaši Akademije gostuju u Ljubuškom gdje će snage odmjeriti s ekipom ”Izviđač CO II’.