
Federalni stožer civilne zaštite donio je na današnjoj sjednici naredbu o ukidanju policijskog sata u FBiH, potvrđeno je za Klix.ba.
Kako saznajemo, ova odluka stupa na snagu već od danas.
Podsjetimo, federalni ministar unutrašnjih poslova Aljoša Čampara jučer je uputio Federalnom stožeru civilne zaštite Prijedlog o ukidanju Naredbe o zabrani kretanja građana (policijski sat) na području Federacije BiH.
Sponzorirani članak
Božićni spektakl: Dalmatino donosi ''Božić bijeli'' u Čapljinu!
Blagdansko ozračje u Čapljini ove će godine dodatno uljepšati veliki koncert popularne grupe Dalmatino, koja u grad na Neretvi stiže s posebnim božićnim programom pod nazivom „Božić bijeli“. Koncert će... Pročitaj više
Policijski sat u entitetu Federacija BiH uveden je 21.3. 2020. godine na preporuku ministra Čampare kao dio mjera vezanih za prevenciju širenja koronavirusa.
Građanima bez dozvole je bilo zabranjeno kretanje od 20:00 do 5:00 sati.




