Prijateljska utakmica: GOŠK poražen od Igmana

518

Posljednji prijateljski susret prije priprema odigrali su nogometaši GOŠK-a. Na domaćem terenu poraženi su od Konjičana rezultatom 3:2.

Tijekom prvog poluvremena upisana su četiri zgoditka. Prvi su u vodstvo došli gosti u 6. minuti susreta, a zgoditak je postigao Mujagić.

Simeunović u 13. minuti izjednačava rezultat, a u nastavku ekipa Igmana postiže još dva gola, strijelci su bili Mujagić i Kašić.

U drugom poluvremenu NK ”GOŠK” izvršio je pritisak od samog početka i postigao gol u 49. minuti susreta, strijelac je bio Samardžić, a ovaj rezultat tako ostaje krajnji rezultat susreta.

Vrijedi kazati kako su nogometaši Vuleta Trivunovića odigrali tri prijateljska susreta nakon čega slijede pripreme koje će ove godine odraditi na Kupresu.