back to top

Čapljina: 28-godišnji pješak poginuo nakon što ga je udario automobil

23079

U večernjim satima na cesti prema Gabeli, odnosno u čapljinskom predgrađu Struge, došlo je do prometne nesreće u kojoj je jedna osoba smrtno stradala.

Kako je navedeno iz MUP-a Hercegovačko – neretvanske županije, automobil je na regionalnoj cesti R-425a naletio na mušku osobu (1992.) koja se kretala pješice navedenom cestom te je od zadobivenih ozljeda preminuo.

Očevid na mjestu događaja rade službenici Policijske uprave Čapljina uz prisustvo dežurnog županijskog tužitelja, prenosi Hercegovina.info.

Sponzorirani članak

FOTO | Kala-Komerc otvorio showroom u Čapljini: Ekskluzivna vina i vrhunska pića sada na jednom mjestu

Tvrtka Kala-Komerc d.o.o. iz Čapljine, prepoznatljiva po dugogodišnjem radu u području veleprodaje i distribucije alkoholnih i bezalkoholnih pića, svojim je klijentima i partnerima ponudila novu uslugu – moderan showroom u... Pročitaj više