
U Sveučilišnoj kliničkoj bolnici Mostar na COVID-19 tijekom jučerašnjeg dana testirano je 348 uzorka.
U Hercegovačko-neretvanskoj županiji pozitivnih je 15 i to: 9 iz Mostara, 3 iz Konjica, 2 iz Čapljine i 1 iz Stoca.
U Klinici za infektivne bolesti SKB Mostar trenutno se liječe 32 bolesnika, od kojih su 4 na invazivnoj i 1 na neinvazivnoj mehaničkoj ventilaciji, a ostali su klinički stabilno.
Sponzorirani članak
Dani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom – iskoristite odlične pogodnosti
Prodajni centra FIS u Ljubuškom za svoje kupce je pripremio novu akciju koja donosi odlične pogodnosti za povoljniju kupovinu. U četvrtak, 18. i petak, 19.lipnja bit će održani Dani keramike... Pročitaj više
Županijski i općinski sanitarni inspektori izdali su jučer 55 rješenja o samoizoliranju i izoliranju, a ukupno 1957. Trenutno su na snazi 693 rješenja.



