back to top



FOTO | Plemići zaustavili trostrukog uzastopnog pobjednika Sutjesku iz Nikšića

859

Utakmicom premijerligaša Zrinjskog i trostrukog uzastopnog pobjednika ovog turnira Sutjeske započeo je nogometni memorijal Andrija Anković u Gabeli.

Ove dvije ekipe sastale su se prošle godine u finalu, a u 2021. godini bolja je bila ekipa Zrinjskog.

Dominacijom na terenu, organiziranom igrom i napadom ekipa Zrinjskog plasirala se u finale pobjedom od 2:0.

Sponzorirani članak

Uni-Ves-Plast traži više radnika - donosimo detalje natječaja

Zbog povećanog opsega posla i nabave novih strojeva u našoj proizvodnji, u potrazi smo za novim članovima tima. Radno mjesto – voditelj proizvodnje, 1 izvršitelj Mjesto rada – Čitluk Opis... Pročitaj više

U 55. minuti susreta suđen je jedanaesterac, a uspješan s bijele točke bio je Bilbija, koji je strijelac i drugog zgoditka u 80. minuti.

Na Međunarodnom turniru, koji se održava već 31. godinu za redom, nastupaju četiri ekipe: domaćin GOŠK, Zrinjski iz Mostara, Sutjeska iz Nikšića i Gradina iz Srebrenika.

Vrijedi kazati kako organizacija turnira nije bila nimalo jednostavna. Bilo je potrebno dodatno osigurati sve i poštovati epidemiološke mjere koje su na snazi.

”Nije se bilo lako odlučiti na organizaciju turnira zbog epidemioloških mjera koje su na snazi. Na kraju smo prelomili – igramo poštujući uvjete koji se sada nalaze na snazi. Drago nam je što barem možemo igrati utakmice, obzirom da se naša Plavo-bijela noć ne može održati”, kazao je Andrija Jurković, direktor NK ”GOŠK”.

U subotu, drugog turnirskog dana program kreće u 13:00 sati utakmicom za treće mjesto, dok je finale na programu od 15:00 sati.