back to top

Umjesto ”Plavo-bijele noći” održana večer zahvale

2718

Večeras je na Karaotoku održana večer zahvale za sve koji podržavaju NK GOŠK i Memorijalni turnir ”Andrija Anković”.

Večer zahvale održana je umjesto tradicionalne GOŠK-ove Plavo-bijele noći, koja pak nije održana zbog pandemije koronavirusa.

”S ponosom ističem da smo glavni pokrovitelji ovogodišnjeg 31. izdanja Memorijalnog turnira ”Andrija Janković”, a iskrena hvala kolegi i prijatelju dr. Smiljanu Vidiću, gradonačelniku Grada Čapljine, na javnoj zahvali koju je večeras iskazao i meni osobno i Vladi HNŽ-a”, rekao je predsjednik Vlade HNŽ Nevenko Herceg.

Sponzorirani članak

Velika akcija Hisense klima u Eltingu: Vrhunski uređaji, 5 godina garancije i osigurana montaža

Za sve koji traže pouzdano, energetski učinkovito i moderno rješenje za hlađenje i grijanje doma ili poslovnog prostora, u tvrtki Elting započela je velika akcija Hisense klima uređaja. Riječ je... Pročitaj više

”Ostajemo uz naše prijatelje!”, dodao je Herceg.