
Istraživanje provedeno u SAD pokazuje kako je u najtežem razdoblju pandemije koronavirusa došlo do povećanja konzumacije alkohola.
Uočeno povećanje je bilo najizraženije među osobama starijima od 50 godina. Nalazi znanstvenika s University of Michigan se temelje na praćenju više od 2000 ispitanika.
Osim zbog popravljanja raspoloženja ili opuštanja, najčešći navedeni uzroci konzumacije alkohola su bili dosada, stres i ublažavanje bolova.
Sponzorirani članak
FOTO | MariGold Frizerski Studio otvorio vrata u Čapljini: Marijana Raguž nakon povratka iz Irske pokrenula vlastiti posao
Čapljina je bogatija za još jedan poslovni projekt i novo mjesto posvećeno ljepoti, njezi i profesionalnoj frizerskoj usluzi. U Ulici Petra Krešimira IV broj 10, u neposrednoj blizini HVIDRA-e Čapljina,... Pročitaj više
Istraživači naglašavaju kako alkohol kod starijih konzumenata može imati teže posljedice za zdravlje nego kod onih mlađih, te ubrzati proces slabljenja pamćenja ili funkcije imunosnog sustava, objavila je Pliva.



