GOŠK bolji od Tomislava

1020

Ekipa GOŠK-a gostovala je u Tomislavgradu gdje su bili bolji od istoimenog protivnika, pobjedivši minimalnim rezultatom 1:0.

Tijekom cijelog susreta nogometaši Tomislava nisu dopustili Lavovima da predahnu.

Dvije šanse domaćini su napravili već u petoj minuti susreta kad je šutirao Šiško, a zatim u osmoj minuti.

U 23. minuti susreta Banović, igrač Tomislavgrada, izašao je sam pred Bobića, vratara Lavova, no rezultat se nije promijenio.

Nakon svih pokušaja domaćina, nogometaši iz Gabele stvarali su izvršne šanse. U 25. minuti Glibo je prijetio za gosta ovog susreta, no bez realizacije pogotka.

Pred sam kraj prvog dijela, u 45. minuti susreta Šantić je doveo ekipu GOŠK-a u veliko vodstvo.

Za HNK Tomislav u ovom susretu nastupili su: Krhan, Ćedić, Radoš, Kovačević, Tiro, Banović, Križanac, Šiško, Zrinušić, Galić, Janković.

Za NK GOŠK su igrali: Bobić, Ramljak, Peko, Jusufbašić, Matova, Bošković, Glibo, Haračić, Rizvanović, Baltić, Šantić.