back to top



FOTO | Odbojkašice Čapljine poražene unatoč odličnoj igri protiv Novog Grada

1077

Odbojkašice Hrvatskog odbojkaškog kluba ”Čapljina” poražene su na domaćem terenu od ekipe Novi Grad u 4. kolu Superlige Federacije BiH.

Gošće su povele s 2:0 u setovima, no Čapljinke su se na krilima Marte Dodig i Pauline Kuzman vratile u igru te smanjile na 2:1.

U četvrtom setu presudilo je iskustvo gošći koje su završile utakmicu sa 3:1 i odnijele sva tri boda u glavni grad.

Sponzorirani članak

Uni-Ves-Plast traži više radnika - donosimo detalje natječaja

Zbog povećanog opsega posla i nabave novih strojeva u našoj proizvodnji, u potrazi smo za novim članovima tima. Radno mjesto – voditelj proizvodnje, 1 izvršitelj Mjesto rada – Čitluk Opis... Pročitaj više

Trenerica Čapljine Klara Bošković zadovoljna je nastupom svoje ekipe te ističe kako su pred djevojkama novi izazovi i nove pobjede.

Čapljina je trenutno sedma sa tri boda. Vodi ORT sa 12 bodova.