
Nakon što su postigli dogovor sa nekadašnjim mladim reprezentativcem naše zemlje Stjepanom Vegom, čelnici NK GOŠK danas su dogovorili dolazak dva nova imena.
Radi se o dva mlada nogometaša koja će imati priliku pokazati svoj potencijal.
Radi se o 19-godišnjem Petru Miličeviću koji stiže kao slobodan nogometaš. Miličević je ponikao u Zrinjskom, a okušao se i u HŠK Posušje.
Sponzorirani članak
Velika akcija Hisense klima u Eltingu: Vrhunski uređaji, 5 godina garancije i osigurana montaža
U Gabelu stiže i juniorski reprezentativac naše zemlje Nikša Šilić koji je posljednju polusezonu proveo na posudbi u NK Neretvanac. Sada kao član HŠK Zrinjski stiže na posudbu u redove jesenjeg prvaka Prve lige FBiH.
U GOŠK-u su pokazali da žele imati i dovoljan te kvalitetan odabir mladih igrača, te će Miličević i Šilić dodatno pojačati konkurenciju u timu.
Iz GOŠK-a ističu da prelazni rok za njih još uvijek traje.



