back to top

U subotu borilački spektakl ”Čapljina night fight”

2412

”Čapljina fight night” – borilački spektakl održat će se u subotu, 5. ožujka u hotelu ”President”.

Ove godine svi ljubitelji boksa moći će uživati u deset borilačkih mečeva. Bit će tu sedam amaterskih i tri profesionalna meča.

Ovogodišnji spektakl je međunarodnog karaktera jer će osim boraca iz Bosne i Hercegovine nastupiti boksači iz Srbije, Mađarske, Crne Gore i Hrvatske.

Sponzorirani članak

FOTO | MariGold Frizerski Studio otvorio vrata u Čapljini: Marijana Raguž nakon povratka iz Irske pokrenula vlastiti posao

Čapljina je bogatija za još jedan poslovni projekt i novo mjesto posvećeno ljepoti, njezi i profesionalnoj frizerskoj usluzi. U Ulici Petra Krešimira IV broj 10, u neposrednoj blizini HVIDRA-e Čapljina,... Pročitaj više

”Pozivamo sve ljubitelje borilačkih vještina da dođu i pogledaju neke od najboljih boraca Balkana. Najviše pažnje privlači meč između našeg Josipa Ćorić (prvak Hrvatske, prvak BiH i osvajač Europske bronce) i Dimitrija Milića – aktualnog seniorskog prvaka Crne Gore”, poručili su iz BK ”Kralj Tomislav” Čapljina.

Organizator ovog događaja je BK ”Kralj Tomislav” iz Čapljine, a borbe počinju u 19:00 sati.

Ukoliko želite uživati u ovom spektaklu svoju kartu možete kupiti u hotelu ”President” i u boksačkom klubu ”Kralj Tomislav”.

Cijena ulaznice – 10 KM, VIP cijena – 30 KM.