back to top



Izložba fotografija polaznika tečaja u Čapljini 3. travnja

535

Izložba fotografija polaznika tečaja za fotografiju u Čapljini bit će održana u nedjelju, 3. travnja.

Radi se o izložbi fotografija koje su nastale u sklopio radionica tijekom tečaja koji je vodio čapljinski fotograf Marin Kovačević.

Tečaj se sastojao od dva dijela – teorijskog i praktičnog. Polaznici su kroz prezentacije i predavanja prošli osnove fotografije i tehnike fotografiranja, a kroz praktični dio u Parku prirode Hutovo blato, u Počitelju i Mogorjelu odradili su praktični dio u kojemu su fotografirali.

Fotografije koje su napravili na navedenim lokacijama su uzete za izložbu.

Tečaj je pohađalo 35 polaznika, a organizirao ga je Centar za mlade Čapljina.

Iz Centra ističu da im je drago što na ovom području imaju veliki broj zaljubljenika u fotografiju. Svi polaznici su uspješno savladali sve vještine, svatko od njih počeo je stvarati svoj stil fotografiranja.

Izložba će biti upriličena u prostorijama Akademije u nedjelju, 3. travnja, s početkom u 19:00 sati.

FOTO | Čapljinski fotograf Marin Kovačević uči mlade tajnama fotografije