back to top

FOTO | 124 čapljinska prvašića sjela u školske klupe

7352

Čapljinski prvašići sjeli su danas po prvi put u svoje školske klupe. Njih 124 upisano je ove godine u prve razrede Osnovne škole Vladimira Pavlovića.

Povodom prvog dana nastave za prvašiće je u dvorištu škole priređen prigodan program.

Prigodne točke, poput plesova, recitacija i kratkih predstava za prvašiće su izveli učenici starijih razreda.

Sponzorirani članak

FOTO | Moderna Silos benzinska crpka, otvorena u Čapljini, spojila kvalitetu, uslugu i premium goriva

Jedna od najprometnijih prometnica u Čapljini dobila je potpuno novo lice. Na prostoru nekadašnje benzinske postaje u Ulici Mate Bobana svoja je vrata otvorila nova benzinska crpka Silos, donoseći moderan... Pročitaj više

Njima se obratio ravnatelj škole Mateo Jovanović, koji im je poželio toplu dobrodošlicu i puno sreće te podsjetio kako je đačko doba jedno od naljepših u životu.

On je poručio roditeljima da pred djecu ne postavljaju nerealne ciljeve, pozvao ih na zajedničko rješavanje svih poteškoća te dodao kako su ocjene važne, ali ne i najvažnije u njihovom odrastanju kao osoba.

Nakon prigodnog programa uslijedila je prozivka učenika i učenica koji su potom sjeli u klupe svojih razreda zajedno sa učiteljicama.