back to top



FOTO | Rijeka ljudi na posljednjem ispraćaju tragično stradale obitelji Krstić

13493

Na groblju “Ortiješ”u Mostaru danas su ukopana tri člana obitelji Krstić – Boris (1987), Marijana (1988) i Roberto (2013) – koji su poginuli u prometnoj nesreći ove subote.

Građani se opraštaju od njih, a pokrenuta je i grupa “Pravda za obitelj Krstić” u kojoj građani traže da se krivci za ovu tragediju privedu pravdi.

“Poštovani sugrađani i građani cijele BiH. Ovim putem vas molim da se pridružite grupi kako bi konačno pravda pobijedila. Ne dozvolimo da se slučaj ubijene obitelji zamijeni novcem.

Tražimo kaznu za ubojice, a i njegovog oca koji se već uveliko bacio na posao da zaštiti sina novcem. Molim vas neka obitelj Krstić bude dio nas. Ubijeni su zbog bahatih, razjarenih i pijanih vozača koji su se utrkivali čiji je auto brži. Vrijeme je da konačno zakon počne da funkcionira za narod, a ne za pojedince”, navodi se u grupi Pravda za obitelj Krstić, piše N1.

Danas je u učionici IV-1 razreda OŠ “Marina Držića Buna”, jedna klupa ostala prazna. Na njoj su samo svijeća i posljednja fotografija malenog Roberta sa biciklijade u kojoj je sudjelovao prije nesreće. I velika tuga. Ekipa N1 jučer je posjetila ovu školu iz koje su poručili: “Skrhani smo”.

Podsjetimo, jučer je obavljena obdukcija tijela stradalih, a trogodišnja Robertova sestra se još nalazi u SBK Mostar. Prema posljednjim informacijama ona je stabilno.