
Iz Gabele ovoga vikenda stiže još jedna vijest o pojačanjima u klubu, ali ovoga puta ne u igračkom kadru, nego u Upravnom odboru.
Kako su naveli iz GOŠK-a, novi član Uprave NK ”GOŠK” Gabela postao je Dalibor Šimović.
Iz GOŠK-a ističu kako će Šimović ujedno biti i direktor marketinga ”Lavova” iz Gabele.
Sponzorirani članak
Dani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom – iskoristite odlične pogodnosti
Prodajni centra FIS u Ljubuškom za svoje kupce je pripremio novu akciju koja donosi odlične pogodnosti za povoljniju kupovinu. U četvrtak, 18. i petak, 19.lipnja bit će održani Dani keramike... Pročitaj više
Dalibor je, inače, uspješan čapljinski poduzetnik, vlasnik tvrtke ”Misir” Čapljina.
U Gabeli rade punom parom: Grade se stope za reflektore, stiže semfor, priprema se istočna tribina…



