back to top



FOTO | Pripadnici Prve čapljinske postrojbe se okupili na 31. obljetnici i odali počast suborcima

2704

Pripadnici Prve čapljinske postrojbe HVO-a okupili su se danas u Čapljini povodom 31. obljetnice osnutka ove postrojbe.

”Prošla je 31 godina, a kao da je bilo jučer. Dosta ljudi iz ove postrojbe već nema među živima, ali vrijeme koje je pred nama moramo iskoristiti da očuvamo uspomenu i sjećanje na njih i njihov doprinos u učvršćivanu slobode koju danas imamo”, poručeno je sa skupa.

”Drago nam je da smo i ove godine obnovili naše uspomene i prijateljstvo iz tih dana te se prisjetili ratnog puta postrojbe koja je sudjelovala u svim najznačajnijim ratnim zbivanjima”, rekli su za ČA::portal pripadnici ove postrojbe.

Sponzorirani članak

Uni-Ves-Plast traži više radnika - donosimo detalje natječaja

Zbog povećanog opsega posla i nabave novih strojeva u našoj proizvodnji, u potrazi smo za novim članovima tima. Radno mjesto – voditelj proizvodnje, 1 izvršitelj Mjesto rada – Čitluk Opis... Pročitaj više

Program je započeo polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća na Trgu hrvatske slobode, a nastavlja se misom za branitelje u crkvi sv. Franje u Čapljini.

Poslije toga slijedi zajedničko druženje sa pripadnicima Vrgoračke postrojbe ”Rogovi”, koji su također obilježili 31. obljetnicu osnutka.