back to top

Vlada HNŽ uskoro prima 100 pripravnika

644

Nastavljajući višegodišnju praksu prijema pripravnika u županijska tijela uprave, upravne organizacije i druge službe, tijela i institucije Hercegovačko-neretvanske županije, Vlada je na današnjoj sjednici donijela Odluku o pokretanju procedure za raspisivanje Javnog natječaja za prijam 100 pripravnika.

Inače, Vlada je do sada za više od 1000 mladih ljudi omogućila osposobljavanje za rad u struci i stjecanje prvog radnog iskustva u zvanju za koje su se školovali, te im na taj način omogućila integriranje na tržištu rada.

Usvojen i niz drugih odluka, zaključaka i rješenja.

Sponzorirani članak

Dani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom – iskoristite odlične pogodnosti

Prodajni centra FIS u Ljubuškom za svoje kupce je pripremio novu akciju koja donosi odlične pogodnosti za povoljniju kupovinu. U četvrtak, 18. i petak, 19.lipnja bit će održani Dani keramike... Pročitaj više