Gabriela Maričević i Bernardica Miočević osvojile prvo mjesto na pijanističkom natjecanju

846

Na 1. Međunarodnom pijanističkom natjecanju ”Trebinje Classic” koji se održao od 7. – 9. svibnja 2023. u gradu Trebinju sudjelovale su i dvije učenice glazbenog odjela Osnovne škole Vladimira Pavlovića iz Čapljine.

Učenice su iz klase nastavnice Gabrijele Glavinić.

Gabriela Maričević (II. kategorija) sa 97.67 bodova osvojila je prvu nagradu, kao i Bernardica Miočević (VI. kategorija) koja je sa 98 bodova također osvojila prvu nagradu.

”Iskrene čestitke našim učenicama, njihovim roditeljima i nastavnicima. Uspjeh koji su ostvarile rezultat je predanog rada i velikog truda te se nadamo se da će ih ova priznanja potaknuti da ustraju u tome.

Hvala im što pronose lijep glas o našoj školi i želimo im još puno lijepih glazbenih doživljaja”, poručili su iz škole.