back to top

GOŠK doveo dva nova pojačanja

1665

Novi bh. premijerligaš, ekipa GOŠK-a iz Gabele, danas je predstavila dva nova pojačanja za narednu sezonu.

Klub iz Gabele je pojačao Faruk Gogić, koji je prošle sezone nastupao za Budućnost iz Banovića.

Za ekipu iz Banovića je uspio da postigne devet golova na 16 utakmica, i on igra na poziciji zadnjeg veznog i stopera.

Sponzorirani članak

Velika akcija Hisense klima u Eltingu: Vrhunski uređaji, 5 godina garancije i osigurana montaža

Za sve koji traže pouzdano, energetski učinkovito i moderno rješenje za hlađenje i grijanje doma ili poslovnog prostora, u tvrtki Elting započela je velika akcija Hisense klima uređaja. Riječ je... Pročitaj više

Karijeru je počeo u Slobodi, a pored Budućnosti, još je igrao za Slaven iz Živinica i Radnik iz Bijeljine.

Osim toga u Gabelu je stiglo još jedno pojačanje. Riječ je o Arijanu Ačkaru, veznjaku Jaruna, drugoligaša Hrvatske.

Ačkar dolazi na osobno inzistiranje trenera Denisa Ćorića koji u njemu vidi ono što mu i treba za narednu sezonu. Bio je jedan od najboljih igrača u drugom rangu natjecanja u Hrvatskoj i trener Gabeljana smatra da mu može dosta toga dati i u Premijer ligi BiH.

Igrao je još za Kustošiju, NK Zagreb i zagrebačku Lokomotivu.

Prije njega, u klub su stigli Faruk Gogić, Staniša Mandić i Filip Mihaljević.