back to top

Herceg: Učinivši ovu županiju liderom na brojnim područjima svoj mandat završavamo uzdignute glave

430

U programu Radija Herceg-Bosne Antonela Vučić razgovarala je s dr. Nevenkom Hercegom, predsjednikom Vlade Hercegovačko-neretvanske županije.

U razgovoru je dotaknut niz aktualnih tema koje sigurno zanimaju žitelje ove županije.

Predsjednik Vlade Hercegovačko-neretvanske županije dr. Nevenko Herceg osvrnuo se na svoja puna dva mandata, a u razgovoru se dotekao svih važnih tema, od onih socijalnih, pa sve do sportskih i kulturnih. Bilo je riječi o zdravstvu, prosvjeti, policiji, sindikatima i još mnogo toga što je interesantno za sve žitelje HNŽ-a.

Sponzorirani članak

Dani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom – iskoristite odlične pogodnosti

Prodajni centra FIS u Ljubuškom za svoje kupce je pripremio novu akciju koja donosi odlične pogodnosti za povoljniju kupovinu. U četvrtak, 18. i petak, 19.lipnja bit će održani Dani keramike... Pročitaj više

“Učinivši ovu županiju liderom na brojnim područjima, od kakvoće života i primanja, do sigurnosti i razvoja, svoj mandat završavamo uzdignute glave, istakao je premijer Herceg”, a cijeli razgovor pogledajte u prilogu portala Hercegovina.in.